روغن مرغداری

روغن مخصوص مرغداری

نقش روغن مخصوص مرغداری در تغذیه طیور چیست؟ چرا مرغداران به جیره گله خود روغن مرغداری اضافه می کنند؟ اثرات کالریک و غیر کالریک روغن مرغداری در جیره طیور چیست؟

افزودن مقداری روغن مخصوص مرغداری و یا چربی در پرندگان می تواند منجر به افزایش مقدار انرژی قابل دسترس برای پرنده شود، چرا که مقدار انرژی در هر گرم چربی یا روغن طیور بیشتر از کربوهیدراتها و پروتئین ها می باشد.

از سوی دیگر چربی و یا روغن مخصوص مرغداری منجر به خوش خوراکی جیره می شود و چربی باعث بهبود جذب ویتامین های محلول در چربی شده و از گرد و خاک جیره می کاهد و همچنین منجر به کاهش حرارت افزایشی جیره و در نتیجه بهبود مصرف خوراک در فصل تابستان می شود.

روغن ویژه مرغداری حرکت خوراک را در دستگاه گوارش پرنده کاهش می دهد و همین امر به آنزیمهای دستگاه گوارش این اجازه را می دهد که عملکرد بهتری روی خوراک داشته باشند.

روغن طیور به رشد هر چه بیشتر و بهتر طیور در مزارع مرغداری کمک می کند. ما به کمک فناوری و با دانش کارشناسان خود و با توجه به شناخت بدن طیور بهترین و کاملترین روغن را برای استفاده در جیره غذایی طیور به شما پیشنهاد می کنیم.

روغن مرغداری با بهترین قیمت برای تغذیه طیور

روغن مخصوص مرغداری با بهترین قیمت برای تغذیه طیور برای استفاده در خوراک طیور و انواع مرغ و جوجه در مجموعه طیور پروران به فروش می رسد.

استفاده از روغن های خوراکی مخصوص طیور گوشتی می تواند در هضم مناسب غذای مصرف شده طیور گوشتی مخصوصا جوجه های یکروزه تاثیر زیادی داشته باشد. هضم غذا شامل فرایندی است که در آن غذای مصرفی به ذرات و مواد مغذی تبدیل شده و از طریق جریان خون به سراسر بدن جذب می شود.

روغن های خوراکی مخصوص طیور گوشتی می تواند می تواند به عملیات هضم غذا در بدن طیور کمک کرده و باعث رشد بهتر و سریعتر آنها در یک دوره زمانی کوتاه تری شود.

جهت اطلاع از قیمت روغن طیور و روغن مخصوص مرغداری با ما در تماس باشید.

09120972397 – پناهی شاد

LEAVE A REPLY

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *