قیمت روغن طیور

قیمت روغن طیور

طیور پروران بهترین قیمت روغن طیور و روغن سویا خام، مورد استفاده در صنعت مرغداری را به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارائه می دهد.

امروزه کاهش قیمت روغن طیور، تاثیر بسیاری در پائین آوردن قیمت تمام شده جیره دارد.

لذا برای پرورش دهندگان طیور و تولید کنندگان خوراک طیور لازم است تا مناسبترین قیمت و همچنین بهترین کیفیت را برای تهیه روغن در نظر داشته باشند.

عرضه روغن مرغداری با کیفیت بسیار مطلوب و مناسب ترین قیمت روز، از مجموعه طیور پروران افتخاریست تا با روغنی با کیفیت و اثربخشی عالی در جیره غذایی مرغ، بتوانیم خدمتی به صنعت طیور کرده باشیم.

از مجموعه طیور پروران می توانید بهترین روغن طیور با کیفیتی استاندارد و همچنین روغن سویا خام و تصفیه شده برای مرغداران و کارخانجات دان پلت تهیه نمایید و پرورش طیور را از نوعی دیگر تجربه نمایید.

مناسب ترین قیمت روغن طیور

طیور پروران افتخار دارد، که بهترین روغن گیاهی سویا ویژه طیور را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت روز بازار در اختیار پرورش دهندگان سراسر کشور و تولید کنندگان خوراک طیور قرار دهند.

با کاهش حرکت خوراک در دستگاه گوارش طیور، فرصت کافی برای جذب مواد مغذی هضم شده فراهم می آورد.

همه این موارد منجر به این می شود که استفاده از چربی در جیره، منجر با افزایش انرژی خالص و همچنین بهبود ضریب تبدیل در خوراک شود.

قیمت روغن طیور ویژه مرغداری

این مجموعه پائین ترین قیمت روغن ویژه مرغداری را برای مصرف در جیره غذایی مرغ تولید و آماده همکاری با کارخانجات دان پلت و مرغداری ها، صورت عرضه غیرمستقیم و بی واسطه می باشد.

بنابراین افزورن روغن در جیره علاوه بر اینکه می تواند بخشی از انرژی پرنده را تامین کند می تواند مزایای دیگری نیز داشته باشد. بنابراین افزودن روغن طیور در جیره می تواند دو اثر کالریک و غیر کالریک داشته باشد.

روغن مخصوص طیور منبع تامین انرژی در جیره غذایی طیور می باشد، که باعث رشد سریع و جذب خوب خوراک در بدن طیور است. روغن های خوراکی ویژه طیور و یا روغن های مرغی باعث کاهش زمان رشد در طیور می گردد.

بنابراین برای تهیه مناسب ترین قیمت روغن با مشاورین ما تماس بگیرید.

09120972397 – پناهی شاد

LEAVE A REPLY

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *