روغن مخصوص جیره طیور

 

تلفن فروش:۰۹۱۲۰۹۷۲۳۹۷ – ۰۹۱۱۱۹۶۹۳۰۳ پناهی شاد

برای خرید روغن مخصوص طیور با بهترین کیفیت و تاثیر گذاری مستقیم در جیره با مجموعه طیور پروران شمال تماس بگیرید.ما تولید کننده روغن مخصوص طیور بابیس گیاهی با کیفیتی منحصر به فرد می باشیم که می توانیم انرژی مورد نیاز جیره را برای مرغداریهای سراسر کشور تامین کنیم.

در اواخر دهه ۱۹۴۰ میلادی، چربی ها به مجموعه مواد غذایی قابل استفاده در صنعت خوراک دام افزوده شدند. تحقیقات اولیه نشان داد که چربی های افزوده شده به خوراک گونه های مختلف حیوانات، به خوبی توسط آنها مورد استفاده واقع می شود و در بسیاری از موارد موجب بهبود عملکرد آنها می گردد.

روغن مخصوص جیره طیور استفاده از انرژی جیره را برای طیور بیش از آنچه انتظار می رود افزایش می دهند این اثر به نام اثر افزایشی انرژی زایی چربی ها شناخته شده است که به واسطه چند عامل عمده مانند طولانی تر شدن زمان عبور غذا از دستگاه گوارش در اثر افزودن چربی ها و در نتیجه بهبود میزان هضم و جذب سایر مواد مغذی، کمتر بودن اتلاف حرارتی جیره مکمل شده با چربی و در نتیجه استفاده بهتر از انرژی جیره و نیز افزایش جذب اسیدهای چرب به جهت مناسب شدن نسبت اسیدهای چرب غیر اشباع به اشباع حاصل می شود.

روغن طیور علاوه بر داشتن مقدار زیادی انرژی موجب کاهش گرد و غبار ناشی از خوراک های آردی گردیده و افزایش مصرف آن را موجب می شوند. با این حال وجود مزیت های افزودن روغن طیور تنها زمانی موثر می باشد که سایر مواد مغذی جیره نسبت به سطح انرژی متوازن شوند.

برای خرید روغن مخصوص طیور روغن مرغداری با مشاوران ما تماس بگیرید.

https://telegram.me/pstg20    برای مشاهده لیست قیمت روز محصولات به کانال ما بپیوندید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال یک دیدگاه