روغن آفتابگردان مخصوص تغذیه طیور

برای تهیه و تامین روغن آفتابگردان مخصوص تغذیه طیور با مجموعه طیور پروران شمال تماس بگیرید.

عدم تعادل در میزان انرژی در جیره غذایی میزان ایمنی طیور را تحت تاثیر قرار میدهد دریافت انرژی فعالیت سلولهای ایمنی و هورمونهای اصلی مانند تیروکسین و کورتیکواستروئیدها و هورمون رشد و غیره را تنظیم کرده که مستقیما روی ایمنی طیور تاثیر گذار است و با استفاده از روغن آفتابگردان مخصوص تغذیه طیور این ایمنی بالاتر می رود روغنهای گیاهی آفتابگردان بهیچ وجه در زمستان نمی بندند و تا دمای -۵ حالت فیزیکی سیال خود را حفظ می کنند.

در پرورش طیور، بازده غذایی از اهمیت زیادی برخوردار است. کوشش در جهت بهبود این بازده به منزله کاهش هزینه های تولیدی است؛ از مهمترین عوامل تغذیه ای که بر تولید و بازده غذایی طیور تأثیر به سزایی دارد، انرژی جیره است.

روغن طیور بعنوان یک ماده غذایی با انرژی زیاد می تواند در این زمینه نقش مهمی داشته باشد. چربیها میزان استفاده از انرژی جیره را برای طیور بیش از آنچه انتظار می رود افزایش می هند این اثر بنام اثر افزایشی انرژی زایی چربیها شناخته شده است.

این خصوصیت روغن طیور تحت تأثیر چند عامل نظیر زیاد شدن زمان عبور غذا از دستگاه گوارش و بهبود میزان هضم و جذب سایرمواد مغذی، کمتر بودن اتلاف حرارتی جیره حاوی چربی و در نتیجه استفاده بهتر از انرژی جیره و نیز افزایش جذب اسیدهای چرب بعلت مناسب شدن نسبت اسیدهای چرب غیراشباع به اشباع حاصل می شود.

 

مشخصات روغن آفتابگردان خالص

۱- روغن آفتابگردان خالص بوده و هیچ ترکیباتی از روغن های دیگر را در خود ندارد.
۲- این روغن تا دمای ۱۷ درجه زیر صفر حالت مایع خود را حفظ می کند و براحتی از ظرف خارج می شود.
۳- رنگ زرد روشن و شفافی دارد.
۴- فاقد کلسترول می باشد.
۵- دارای طعم و بوی مطبوع می باشد.
۶- دارای اسید چرب ضروری امگا ۶ می باشد.
۷- دارای مقادیر زیادی از اسیدهای چرب غیراشباع می باشد.

 

https://telegram.me/pstg20    برای مشاهده لیست قیمت روز محصولات به کانال ما بپیوندید.

۰۹۱۱۱۹۶۹۳۰۳ – ۰۹۱۲۰۹۷۲۳۹۷ پناهی شاد

 

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال یک دیدگاه